Home

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Home

 

Malesia Party 2004
22.08.2004
Tuz - Malesi
Organizator: Malesia Team ( www.Malesia.org )
Muzika nga: "DJ Aldo" Top Albania Radio - Tiranė, DJ P-man & SOS Dee Jay
Photo by: Mario C, ex Halabaku, Crazy DJ & sos

 

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

Mario C & ex Halabaku

pa koment

krokodili & beti-c

po ja hek leshrat :)

pa koment

Viktori Prevaranti & ^TeDua^

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

 

 

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

pa koment

DJ Aldo, SOS DJ, DJ P-man & SantaKruz

pa koment

pa koment

_Shpresa_ ,Anita & Emina

shoqeria 98-99

Peta (Germany) & SantaKruz hapyy!

kull jeni beee

frenky, Niki B & ^TeDua^

SantaKruz & dangersos

SOS DJ, Mario C, P-man, Gjergji & SantaKruz

SantaKruz, Peta & DJ Aldo

DJ Aldo, SOS DJ & DJ P-man

cka me shkrua?

P-man, SantaKruz, Aldo, SOS, Freenky

Gjergji, Santa & SOS

Gjergji D & SantaKruz

Mario C & SantaKruz

Mario C & SOS

DJ... DJ...

frenky & SantaKruz

Krejt me buzeqeshje

Joker & Mario C

DJ Aldo, DJ P-man & Mario C

Monteboy & frenky

DJ Aldo & DJ P-man

pritsh mire Peta

Beti C, Naqja & Amerikani

Simon I , DJ Aldo, Viktor I, P-man

sos & Toni

nuk ka vend...

 


ADA, Toma & Marina


Abrrakadabrra & Marku


Niki B

 


vendi po shprazet...


frenky po fryhet


Mario C & Anton D

 

 

 

 

Nėse keni ndonjė koment pėr fotografitė qė janė "pa koment" ju lutemi dergoni komentin nė email dangersos@malesia.org dhe ne do t'a vėndosim komentin tuaj.
Gjithashtu nėse keni ndonjė foto nga "Malesia Party 2004" dhe deshironi t'a vėndosim kėtu, dergoni nė email: dangersos@malesia.org

 

Stafi i www.Malesia.org falenderon pronarėt e Cavalieri qė na mundėsuan qė Party te zhvillohet nė Restorantin e tyre gjithashtu falenderojmė tė gjithė musafirėt (afro 600-700 tė pranishem) qė mueren pjesė nė Malesia Party 2004 dhe mirupafshim pėrsėri vitin e ardhshėm...

Malesia Team  -  www.Malesia.org

 

 

 

Copyright © 2000-2004 Malesia.org