Home

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Home

 

Malesia Party 2003
01.09.2003
Tuz - Malesi
Organizator: Malesia Team ( www.Malesia.org )
SantaKruz (Lindon Camaj), P-man (DJ P-man), Frenky, Kokrra e Kafes, Liberatori, Viktor, A Doni Gra Per Tuz dhe Dangersos


 


Restoranti Cavalieri


Nė pregaditje...


Ruej se u laga  :)


P-man, SantaKruz & Frenky


Barbie & Bungalo


Mario C, P-man, Smirnoff & Frenky


Luje Luje Frenky


waooo...diedhi nė kėt kohė!?


Din ky din me luej... A. D. G. Per Tuz


Leka D. & Lindon C.


Viktor & Smirnoff
(hehe e shita murrikėn)


Smirnoff & Kokrra e Kafes zdin cka me ba me pare...


Smirnoff asht lodhė pak...


SantaKruz happy


Fotografuar nga F-117  :)


Hajde pritshi mirė...


Frenky & Kokrra e Kafes


P-man (DJ) & A Doni Gra Per Tuz


Asht ba ujė...

 


a thua se a ka ban kush flood en chat!?

 

Stafi i www.Malesia.org falenderon pronarėt e Cavalieri, Viktor Camaj dhe Lindon Camaj, qė na mundėsuan qė Party te zhvillohet nė Restorantin e tyre gjithashtu falenderojmė tė gjithė musafirėt qė mueren pjesė nė Malesia Party 2003 dhe mirupafshim pėrsėri vitin e ardhshėm...

Malesia Team  -  www.Malesia.org

 

 

 

Copyright © 2000-2003 Malesia.org